Перфоратор Procraft BH1400DFR
  • Нет в наличии
  • Код: i116
Перфоратор Procraft BH1400DFR
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Перфоратор Procraft BH1400DFR - напівпрофесійний електроінструмент потужністю 1400 Вт, призначений для свердління великих отворів і демонтажних будівельних робіт.
Технічні особливості моделі
  • Має три режими роботи - свердління, свердління + удар, удар.
  • Швидке перемикання режимів за допомогою круглого важеля на корпусі пристрою.
  • Діаметр свердління металевих конструкцій - 13 мм, бетону - 26 мм, масиву - 30 мм.
  • Продуктивність - до 3900 ударів на хвилину з можливістю регулювання.
  • Є обмежувач глибини для свердління ідеально рівних акуратних отворів.
Переваги перфоратора
Характеристики
Основные
СостояниеНовое
ПроизводительProcraft
Страна производительКитай
Тип патронаSDS-plus
Потребляемая мощность1400 Вт